Usuwanie gniazd szerszeni, os, itp

Komunikat o błędzie

• Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w require_once() (linia 8 z /home/kamac/ftp/drupal_osp_glogow/sites/all/modules/multiupload_filefield_widget/multiupload_filefield_widget.module).
  • Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 1439 z /home/kamac/ftp/drupal_osp_glogow/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_table declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_osp_glogow/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Optional parameter $base_field declared before required parameter $options is implicitly treated as a required parameter w include_once() (linia 3542 z /home/kamac/ftp/drupal_osp_glogow/includes/bootstrap.inc).

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej wdrożył na obszarze całego kraju nowe "Zasady postępowania podczas interwencji prowadzonych w związku ze zgłoszeniem wystąpienia zagrożeń od rojów lub gniazd owadów błonkoskrzydłych". Ujednolicają one podejście jednostek straży pożarnej do problematyki sposobu podejmowania interwencji związanych z niebezpiecznymi owadami (osy, szerszenie, pszczoły), co w praktyce oznacza działania jednostek p.poż w znacznie ograniczonym zakresie.

Usuwanie owadów i ich gniazd prowadzone jest tylko w przypadku gdy znajdują się one w obiektach w których przebywają dzieci lub osoby o ograniczonej zdolności poruszania się. W pozostałych przypadkach odpowiedzialnym za usunięcie jest właściciel / zarządca obiektu, a usuwanie owadów i ich gniazd będzie prowadzone przez firmy za odpłatnością.

Lista firm z powiatu głogowskiego zajmujących się usuwaniem gniazd os i szerszeni: (aktualizacja 06-07-2012)

1. Zygnerski
ul. Wawelska 9/2
67-200 Głogów